Jak můžete pomoci Vy?

Pokud je Vám tato činnost blízká a chtěli byste nás podpořit, je to možné hned několika způsoby. Uvítáme vzájemnou propagaci, tzn. výměnu loga a podobně. Dále vždy uvítáme dobrovolníky - dočaskáře, uvítáme i pomoc přímo v terénu. Pokud byste nám chtěli přispět finančně, je to možné takto:

Oficiální číslo účtu společnosti je 1216064016/3030, účet je vedený u Air Bank. Na každý sponzorský dar vystavíme na požádání darovací smlouvu, doklad, potvrzení o platbě. Dar si můžete odečíst z daní.

Dále máme od 28.1.15 transparentní účet u Fio banky. Číslo účtu je: 2900732740/2010.

Klik: 397834-245576648849677-116880822-n.jpg

d326.gif

Finance jsou pak použity zejména na veterinární výdaje, na úpravy na stanici, na vybavení stanice, výjezdové vybavení, na zvýšení komfortu našich svěřenců.

Chcete pomoci materiálně, ale nevíte čím? Zde přinášíme pár tipů:

Granule: 

Z granulí nejčastěji pejskům nakupujeme granule Sam’s Field od firmy JK Animals v akci pro útulky, více o této akci naleznete zde: https://www.jkanimals.cz/cs/pro-psi-utulky-a-spolky/

         srdce-pomahame-utulkum.jpg

Nepohrdeme ale žádnými kvalitnějšími granulemi (např. značka Brit má dobrý poměr kvalita x cena). Nepoužíváme ovšem žádné supermarketové granule. Psi k nám často přicházejí ve špatném stavu - nemocní, zanedbaní, vyhublí a ti potřebují jen to nejlepší. Není potřeba nosit velká balení, budeme rádi za klidně menší balení, ale za to kvalitnějších granulí. Děkujeme tímto zároveň za pochopení.

Dále se vždy hodí obojky:

Pejsci k nám přicházejí od těch úplně nejmenších jako jsou štěňata a psi malých plemen až po ty největší jako jsou např. pastevci. Hodí se tedy každá velikost i typ. Každý pes opouští naší stanici i se svým obojkem. Obojek nemusí být vůbec nový, ale musí být funkční a spolehlivý, aby se nám někde hafan neztratil, když obojek selže :-)

        obojky.jpg

Konzervy: 

Vzhledem k tomu, že u nás na stanici není nikdy větší množství psů dohromady, uvítáme spíše menší balení, které po otevření inhed spotřebujeme, ale opět kvalitnější: např. Carno, Rinti. 

     03338751l.jpg

Krácení dlouhé chvíle:

Dlouhé chvíle si u nás pejsci krátí nejradši hlodáním sušeného masa, k nejoblíbenějším pak patří sušené vepřové uši.

           usi.jpg

Doplňky: 

Co nejčastěji přidáváme do jídla: kloubní výživa (většinou Apto-flex, v těžkých případěch pak Stride plus), vitamíny (vit. C, Roboran, vitamíny pro seniory), lososový olej.

          90a1bec1237d668f79186df0ad96d353-mmf250x250.jpg

Kde spíme?

U psů v kotcích se nám osvědčila dřevitá vlna pro mazlíčky do bud, protože se dá objednat na internetu za pár korun po kilech. Seno ani slámu se  nám nedařilo sehnat v menším množství. Celý balík sena, anebo slámy bychom nespotřebovali, ani neměli kde uskladnit. U psů uvnitř se nám zase osvědčily vyřazené dětské povlečené přikrývky ze školek, protože jsou dost tlusté, ale závoveň se dají dát celé do pračky a vyprat. Případně pak oceníme velký pelech s pratelným potahem, ortopedickou matraci pro psy s bolavými klouby, anebo z hygienických důvodů velký plastový pelech. Nevyužijeme malé pelechy, ani malé a slabé deky, těch je u nás vždy dostatek. 

          spani.jpg

Co v zimě?

V zimě psům, kteří jsou v léčení, malým, anebo krátkosrstým přitápíme v našich vnitřních boxech, uvítáme tedy třísky, dřevěné a uhelné brikety, uhlí, podpalovače.

          topeni.jpg

 

Co v létě? 

V létě pro změnu pejsci uvítají možnost se někde vycachtat, v blízkosti stanice nemáme bohužel řeku, ani čistý rybník.

           bazen.jpg

 

Tento článek byl sepsán jako inspirace v návaznosti na často kladené dotazy, jak nám můžete pomoci. Snad vám tedy usnadní orientaci.

Více nás toho nenapadlo

:-)